Instagram

Yealink T3 Serisi

Yealink T3 Serisi

İletişimi kolaylaştırın, işinizi zenginleştirin

Yealink T3 serisi, yabancı sesler olmadan mükemmel ses kalitesi sunan ve akıcı konuşmalara izin veren endüstri lideri Akıllı Gürültü Filtreleme Teknolojisi ile dikkat dağıtmayan iletişim sağlar.

Klasik Tasarım, Pratiklik Sağlayan Detaylar

Yealink orijinal ekibi tarafından tasarlanan T3 serisi, Yealink IP telefon ailesinin tasarım konseptini miras alır. Modern görünüm ve ergonomik detaylar içeren gelişmiş tasarım, kullanıcılara daha kolay ve samimi bir kullanım deneyimi sağlar.

Ahize Düğmesi

Ahizeyi kaldırırken veya takarken patlama sesi çıkmaz. Daha sessiz bir çalışma alanı ve daha uzun hizmet ömrü sağlar.

Ayarlanabilir Çok Açılı Stand

Yealink T3 serisi gerçek ihtiyaçlarınıza uygun farklı durumlar için mükemmeldir.

Duvara Monte Edilebilir

Yealink T3 serisinde farklı ve esnek çalışma yerleri için 1 aksesuar 2 kurulum modu mevcuttur.

Hepsi Bir Arada Platform Uygun Yönetim

Yealink Cihaz Yönetim Platformu için güvenilirlik ve entegrasyonu kanıtlanmış tümleşik yazılım, T3 serisinde kurulum ve yönetimi basitleştirerek, en iyi iş telefonları ve VoIP ofis telefonlarında, telsiz ve kablolu telefonlarda işletme ve bakım maliyetlerinin azalmasını sağlar.

Yealink T30P IP Telefon PoE Destekli

Tek Hatlı Giriş Seviyesi IP Telefon

Küçük işletme kullanıcıları için klasik bir IP telefonu olan SIP-T30P, şık ve kullanıcı dostu bir arama deneyimi sunar. Bir bakışta daha fazla bilgiye kolayca erişim sağlayan 132×164 pixsel grafik LCD ekrana sahiptir. Entegre PoE ile çift 10/100 Mbps ağ bağlantı noktaları SIP-T30P’yi genişletilmiş ağ uygulamaları için ideal bir seçim haline getirir. T30P tek bir VoIP hesabı desteklerken 5-yönlü yerel konferans sağlar. Yealink kablosuz kulaklık için EHS35 ve ayarlanabilir çok açılı stand desteği içerir.

Yealink T3 Serisi - T30P IP Telefon
yealink t30p audio

Yealink T31P IP Telefon PoE Destekli

2 Hatlı Giriş Seviyesi IP Telefon

Çok şık ve kullanıcı dostu bir giriş seviyesi IP telefonu olan Yealink SIP-T31P, kullanıcılar için net bir görsel deneyim sunan arka aydınlatmalı ekstra büyük 132×64 piksel grafik LCD ekrana sahiptir. T31P üretkenliği en üst seviyeye taşımak için 2 VoIP hesabı desteklerken 5-yönlü yerel konferans sağlar. Ayarlanabilir çok açılı stand ile T31P IP telefonu, farklı durumlarda çalışabilmenizi sağlar. Bu arada, T31P yerleşik Ethernet Üzerinden Güç (PoE) ve üstün yüksek çözünürlüklü (HD) ses kalitesine sahiptir. Kullanım kolaylığı ve güçlü özellikler ve uygun fiyatla beraber mükemmel bir ses iletişim çözümü sunar.

Yealink T3 Serisi - T31P IP Telefon
4 Hatlı Renkli Ekran Giriş Seviyesi IP Telefon

Yüksek performansa sahip giriş seviyesi renkli ekranlı bir IP telefon olan Yealink SIP-T33G, 4 hat ve yerel 5 yönlü konferans desteği sunar. Şık görünümünün yanı sıra arka aydınlatmalı ekstra büyük 320×240 piksel renkli ekranı ile kullanıcılara rahat bir çalışma için net bir görsel deneyim sunar. Yeni ve güçlü bir çip ile tasarlandığından, iş verimliliğini büyük ölçüde artırmaya yardımcı olur. Ek özellikler arasında entegre PoE ile çift bağlantı noktalı Gigabit Ethernet, Yealink kablosuz kulaklık için EHS35 desteği ve ayarlanabilir çok açılı stand desteği yer almaktadır. Bu özellikler, SIP-T33G’nin hem küçük hem de büyük ofis ortamlarında üretkenliği en üst düzeye çıkaran yüksek kaliteli ancak uygun maliyetli klasik bir IP telefonu olmasını sağlar.

Yealink T3 Serisi - T33G IP Telefon
tr_TR