Instagram

Teltonika TRB245 M2M LTE Endüstriyel Ağ Geçidi

Teltonika TRB245 M2M LTE Endüstriyel Ağ Geçidi

Teltonika TRB245 M2M LTE Endüstriyel Ağ Geçidi, makinadan makinaya çözümlerde evrensel uygulamaya olanak tanıyan RS232, RS485(çoklu giriş/çıkış) ve Ethernet arayüzleriyle donatılmış endüstriyel hepsi bir arada LTE Cat 4 ağ geçididir. Bu ağ geçitleri, çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılarak veri alışverişini ve uzaktan yönetimi sağlamaktadır. 

LTE, kablosuz iletişimde kullanılan bir mobil iletişim standartıdır. LTE, 4G (dördüncü nesil) kablosuz iletişim teknolojisinin temelini oluşturur. Bu teknoloji, yüksek hızlı veri aktarımı, daha iyi kapasite ve gelişmiş ağ performansı sağlar.

Kablosuz LTE teknolojisi, yüksek hızlı veri aktarımı, geniş kapsama alanı ve gelişmiş performansıyla, günümüzde geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen bir kablosuz iletişim teknolojisidir.

CAT 4 (Kategori 4), LTE (Long-Term Evolution) ağında kullanılan bir kategoridir ve kablosuz iletişim hızını ifade eder. Yüksek hızlı veri iletimi, yüksek uplink hızı, LTE teknolojisi ile geniş kapsama alanı, yoğun verili uygulamalar, güvenilirliği ve geriye dönük uyumluluğu ile sorunsuz bir şekilde çalışarak kablosuz iletişim ihtiyacınız karşılar.

Özellik ve Avantajları Nelerdir?

Teltonika TRB245 Gateway

BAĞLANTI
4G/LTE (Cat 4), 3G, 2G

ÇİFT SIM
Otomatik yük devretme, yedek WAN ve diğer anahtarlama senaryoları ile.

SERİ PORTLAR
RS232/RS485 seri iletişim arayüzleri

I/O
Uzaktan izleme ve kontrol için Çoklu Giriş ve Çıkışlar

 

TRB245 Ağ Geçitleri Nerelerde Kullanılır?

Teltonika TRB245 M2M LTE Endüstriyel Ağ Geçitleri, ev ve iş yerlerindeki kablosuz bağlantı, endüstriyel otomasyon, taşımacılık, lojistik, tarım ve diğer birçok uygulama alanında kullanılabilir.

Bu ürünü online mağazamızdan ya da ofisimizden uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

tr_TR