Instagram


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/customer/www/akcaba.com/public_html/wp-content/plugins/wiguard-core/widgets/instagram_widget.php on line 53
Ruijie Bulut Servisi

Ruijie Bulut Servisi

Ruijie Bulut Servisi, müşterilerine ücretsiz ve güvenli hizmetler sunan dünyanın en büyük ağ yönetim platformlarından biridir.

Ruijie Bulut Servisi, kullanıcının cihazları ve ağları yönetmesine ve kontrol etmesine yardımcı olan bulut tabanlı bir hizmettir. Ağı izleyebilir ve cihazları yapılandırabilir ya da uzaktan kontrol edebilir, ayrıca kimlik doğrulama ve pazarlama yönetimi yapabilir. Zincir mağazalar, küçük ve orta ölçekli işletmeler, genel merkez-şube yapısına sahip işletmeler, operatör ağları ve diğer hafif senaryolar için yararlı bir çözümdür.

Ruijie Bulut Servisi sadece AP yönetimini uygulamakla kalmaz, aynı zamanda otomatik kanal ve güç ayarı, optimize edilmiş radyo frekansı (RF) yönetimi ve gerçekten kullanılabilir bir kablosuz ağ sağlamak için L2 / L3 dolaşımı gibi kablosuz kontrol işlevlerini de gerçekleştirir. Merkezi bir şekilde yönetilmesi veya izlenmesi zor olan farklı şehirlere ve mağaza konumlarına dağılmış erişim noktaları ya da diğer cihazların sorunlarını da çözebilir. Bulut Hizmeti ile AP’ler arasındaki zayıf bağlantı ve yönetimin verilerden ayrılması, İnternet üzerinden kablosuz bir ağa göre daha uygun ve düşük maliyetlidir.

Ev kullanımından kurumsal projelere en kolay çözümler

Geniş yönetilebilen bulut hizmetleri ile ister evde ister küçük işletmede isterseniz büyük çaplı kurumsal bir firmada olun buluttan yönetilebilen Ruijie ailesiyle kolay kurulum, yönetim ve sağlanan hizmetlerin keyfini çıkarın.

Merkezileştirilmiş Yönetim

Ruijie Bulut Servisi sayesinde işletmenizin ağ oluşturma ihtiyaçlarını karşılar 24/7 kesintisiz hizmetten faydalanabilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden.

rg eg105gw
tr_TR