Instagram

Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici

Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici

Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici, basitleştilmiş ancak güçlü, kullanıcı dostu arayüze sahip, kurulumu, yapılandırması ve kullanımı kolay 2 modeli ile stoklarımızda.

  1. RG-EG105GW kurumsal tip hepsi bir arada kablosuz yönlendiricidir, yani birden fazla işlevi tek bir cihazda birleştirir. Yalnızca internet bağlantısı ve ağ yönetimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazların Wi-Fi aracılığıyla ağa bağlanmasına olanak tanıyan kablosuz özellikler de içerir.
  2. RG-EG105G-P V2 bir PoE (Ethernet Üzerinden Güç) yönlendiricidir, yani tek bir Ethernet kablosu aracılığıyla bağlı cihazlara güç ve veri sağlayabilir. Öncelikle erişim noktaları, IP kameralar veya diğer PoE özellikli cihazlar gibi cihazlar için internet bağlantısı ve ağ yönetimi özellikleri sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Reyee bulut yönetilen yönlendirici RG-EG105GW, küçük işletme ofisleri, küçük ve orta ölçekli mağazalar, yiyecek ve içecek endüstrisi vb. için tasarlanmış yüksek performanslı kurumsal sınıf bir kablosuz yönlendiricidir. Metal kasanın fırçalanmış alüminyum üst kapağı sadece zarif bir doku sağlamakla kalmaz, aynı zamanda harici parazitleri de korur, böylece sinyal iletiminin kalitesini ve cihazın kararlılığını artırır.

RG-EG105GW, zengin senaryo tabanlı uygulama yapılandırmalarını destekler ve küçük işletmelerin, küçük ve orta ölçekli mağazaların, restoranların vb. uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için çalışanların ofisinin, kasiyer sisteminin ve restoranların sipariş sisteminin ağ deneyimi için önceliği garanti eder.

Uzak yönetim ve arıza teşhisi için RG-EG105GW’nin tümleşik yönetimiyle tüm ağ, mobil uygulama ya da MACC  (Managed @ Cloud Center) bulut platformu üzerinden merkezi olarak yapılandırılabilir.

Ağ Topolojisi
Performans Özellikleri

Çoklu WAN: Ürünün sağladığı çoklu WAN port’ları arasında rahatça geçiş yapılabilir.

Yüksek Bant Genişliği: Akış kontrolünün etkisizleştirildiği durumlarda sağladığı 500M downlink bant genişliği ile çoğu uygulama senaryosunun ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir. 2.4GHz ve 5GHz’i destekler. Yönlendirici başına 2.4GHz’de 450Mbps’ye kadar, 5GHz’de 867Mbps’ye kadar ve toplamda 1317Mbps’ye kadar hız sağlar.

Yüksek Eşzamanlılık: Desteklenen maksimum istemci sayısı 100’dür. 802.11ac Wave2 MU-MIMO özelliği, birden fazla eşzamanlı kablosuz kullanıcının ağ deneyimini iyileştirir ve böylece maksimum kablosuz kapasitesini 100’e çıkarır. Önerilen istemci sayısı 64’tür ve bu sayı, kablolu/kablosuz terminaller ve akıllı cihazlar içeren akıllı evler, mağazalar ve ofisler dahil olmak üzere çoğu senaryo için yeterlidir.

RG-EG105GW, yüksek güçlü PA (power amplifier) ve yüksek hassasiyetli LNA’yı (low noise amplifier) benimseyerek kablosuz kapsama alanını büyük ölçüde geliştirir. Kullanıcılar odanın herhangi bir yerinde tam kablosuz sinyaller alabilir ve sesli arama, görüntülü arama ve web’de gezinme gibi herhangi bir hizmet için yüksek kaliteli ve hızlı Wi-Fi’nin keyfini çıkarabilir.

Sistem Takılmasını Önleme: Dahili watchdog zamanlayıcı, kullanıcı deneyimini garanti etmek için hata oluştuğunda cihazı otomatik olarak yeniden başlatır.

Reyee Bulut Yönetilen Yönlendiriciler 1
Reyee Bulut Yönetilen Yönlendiriciler 2

RG-EG105G-P V2

Ruijie Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici RG-EG105G-P V2, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış yüksek performanslı ve uygun maliyetli bir gigabit Ethernet yönlendiricidir. Kuruluşların ağ hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için beş gigabit Ethernet bağlantı noktası, gelişmiş QoS mekanizmaları, sezgisel yönetim araçları ve sağlam güvenlik özelliklerine sahiptir. Yönlendirici enerji tasarrufludur ve en son yeşil ağ standartlarına uygundur, bu da onu ağ altyapılarını yükseltmek isteyen işletmeler için çevre dostu bir seçim haline getirir. 

Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici RG-EG105G-P V2 için önemli noktalar:

  1. Bu Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici modeli kullanıcı dostu yapılandırmaya sahiptir, öğrenmesi kolaydır: Kendi kendini düzenleyen ağ, merkezi ağ yönetimi, senaryo tabanlı yapılandırma, bulut portal kimlik denetimi, uzaktan izleme ve bakım.
  2. Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici kopmayan ve yük dengelemeli çoklu-WAN internet desteği sağlar
  3. Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici, otomatik olarak güncellenen kütüphane ile istenmeyen uygulamaları kolaylıkla engelleyebilir.
  4. Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici ile isteğe göre uyarlanabilen portal sayfası, ekranda ne görürsen onu alırsın.
  5. Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici, dahili aygıta uzaktan güvenli erişim: Ağ geçidi WAN portu üzerinde ister dinamik isterse özel IP olsun, NVR/IPC/DAhili Sunucu her yerden her zaman güvenle izlenebilir.
Reyee Bulut Yönetilen Yönlendirici 3
tr_TR