Instagram

snom m30 - m400 - m100

Kablosuz Çalışma: Küçük Ofis ve Ev Ofis pazarı artık Snom DECT devriminden yararlanabilir

DECT baz istasyonları M100 SC ve M400 DC ve yeni DECT IP telefonları M10 SC ve M30 ile Snom, ev ofislerinde ve 20’ye kadar çalışanı olan küçük işletmelerde profesyonel, kablosuz IP telefon talebini karşılıyor.

Şube, tıbbi muayenehaneler veya 1 ila 20 çalışanı olan hukuk firmaları gibi daha küçük kuruluşlar, telefon için genellikle kablosuz seçenekleri tercih eder. Bu genellikle bir esneklik ihtiyacından ya da küçük çalışma ortamlarında gelişmiş çalışan hareketliliğinden kaynaklanır. Bu nedenle genellikle DECT telefonlara ihtiyaç duyarlar. Bununla birlikte, özel alanda anahtarlamadan çağrı yönlendirmeye kadar birçok uygulama gereksiz olduğundan, bu çözümler içindeki işlevlerin kapsamı sınırlı olabilir. Sonuç olarak, bugüne kadar kuruluşlar için ya hiçbir çözüm yoktu ya da sadece yarı profesyonel çözümlerle yetinmek zorunda kalıyorlardı. Bu durum, sinir bozucu olduğu kadar genellikle daha düşük çalışan üretkenliği ile sonuçlanıyordu.

Daha iyi bir yol mevcut…

Birinci sınıf IP telefonları için küresel olarak kurulmuş bir marka olan Snom Technology, her zaman – boyutu ne olursa olsun – tüm kuruluşlara özelleştirilmiş VoIP çözümleri sunmaya çalışmıştır. Şimdi, daha küçük ve daha esnek kuruluşlar için özel olarak tasarlanmış iki kablosuz çalışma hattı sunarak DECT devrimini küçük ofis / ev ofis segmentine genişletiyorlar.

tr_TR