Instagram

Biz

kimiz?

Akçaba Communications Hakkında

Neler yaparız?

2000’li yıllarda internetin gelişmesiyle ve internete bağlı iletişim araçlarının sayısının artmasıyla, özel kurumlar ve kamu kurumları için bilgi aktarımı ile haberleşme hızını ve güvenliğini sağlamak çok önemli bir hale gelmiştir. Bu sebeple, bilgi teknolojileri ve haberleşme alanlarında uzmanlaşmış yönetici ekibimiz ile 2005 yılından beri faaliyetlerimize devam etmekteyiz. İleri düzeyde teknik bilgiye sahip, sektör deneyimi olan, sertifikalı mühendislerimiz ve teknik çalışanlarımız ile bu alanlarda müşterilerimize terzi işi anahtar teslimi çözümler sunmaktayız. 

Proje danışmanlığı, kurulum ve kurulum sonrası hizmetler dışında TDP/IP PBX ve Çağrı Merkezi çözümleri, fiber optik kablolama, terminasyon ve test hizmetleri ile ağ ve transmisyon ekipmanlarının satış ve satış sonrası desteğini de sağlamaktayız.

Güvenlik kameraları, fiziksel erişim çözümleri, yangın algılama, genel ve acil seslendirme ve bina otomasyon sistemleri gibi zayıf akım projelerinin tasarımı, montajı ve devreye alımı da verdiğimiz hizmetler arasındadır.

01

Kuruluş

2005 yılında Kuzey Kıbrıs’ın optik füzyon ve OTDR cihazlarına yatırım yapan ilk özel şirketi olarak fiber optik alanında ihtiyaçları karşılamaya başladık.

02

Gelişme

2009 yılına gelindiğinde ise fiber optik ve patch kabloları yerel olarak imal etmek amacıyla üretim tesisimizi hayata geçirdik.

03

Yenilik

2022 yılında hayata geçirdiğimiz yeni iştirakimiz, iletişiminiz için verimli, tasarruflu bir tümleşik iletişimi olan bulut santral çözümümüz pigeonPBX ile siber güvenlik tehdidini ve ekstra cihaz maliyetini ortadan kaldırıyor; size en uygun fiyatlarla mükemmel iletişim fırsatı sunuyoruz.

Akçaba Communications hem şirket olarak hem de personeli ile işinde çok özverili ve disiplinli bir çalışma prensibine sahiptir. Her türlü teknik desteği bizlere hem zamanında hem de başarıyla sağladıkları için Akçaba Ltd'e çok teşekkür ederim.
Burke Yeşilada
KTSO

Amacımız

Misyon

Hız ve güvenlik iyi iletişim, iyi iletişim sorunsuz iş birliği ve Akçaba Communications hepsi için…

İşinde yetkin ve çalışkan ekibimizle işlerinizin aksamaması, gününüzün güzel ve verimli geçmesi için çalışıyoruz. 

Hedeflerimiz

Vizyon

Temel hedefimiz kesintisiz ve kaliteli iletişim. Bizimle çalışan hiçbir müşterimizin ve gelecektekilerin güvenli iletişimini sağlamak ve korumak için en sıkı şekilde çalışacak ve her zaman daha fazlasını başaracağız.

Aynı işi yaptığımız işletmeler içinde güvenilirlik ve hızda öncü olmak ve sizin için her zaman iyi iletişimin garantisi anlamına gelmek istiyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun terzi İşi Çözümler

Hızla gelişen teknoloji çağında iletişim için tam olarak ne tür bir çözümün ya da ürünün ihtiyacınız olduğunu bilemeyebilirsiniz. Ancak biz ihtiyaçlarınızı tam olarak tespit edip size en uygun çözümü sunarız.

Ses ve Video Çözümleri

Çağrı Merkezi,
Konferans Sistemi?

İş iletişiminin temel bileşenleri ihtiyaca göre santral, kullanımı kolay ve işlevsel iş telefonları, aktif / pasif ses önleyici kulaklıklar, tüm iletişim cihazlarının aksesuarları ve konferans odası çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Santral

Tüm boyut ve çeşitlilikteki işletmeler için IP santral, sanal santral çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Telefon

IP, analog, masaüstü, duvar tipi, DECT, operatör telefon çeşitlerimizle her ihtiyaca uygun çözümü sunuyoruz.

Kulaklık

Anlaşma sağlamanın yolu iyi ve kaliteli bir iletişimdir. İletişim için ilk koşul ise kristal gibi bir ses. Dünyanın alanında uzmanlaşmış en iyi markaları ile size mümkün olan en iyi iş iletişimini sağlıyoruz.

Aksesuar

Günümüz iletişiminin diğer ayakları olan konferans odası çözümleri, telefonlar ve kulaklıklar için gerekli yardımcı cihazlar ve daha fazlası için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.
Videoyu oynat
İş iletişiminin yanında müşterileriniz daha iyi tanımak, sosyal medya ve diğer platformlar aracılığı ile müşteri portföyünüzü genişletmek için Purple iş ortaklığı ile çözümler sunuyoruz.

alanında uzman kadromuzla yetkin çözümler sunuyoruz

Yapısal kablolamadan, santral ve network kurulumlarına, güvenlikten (kamera kurulumları, firewall çözümleri) depolama çözümlerine kadar her şeyi işinin ehli kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Birçok ürün kategorisi için mevcut broşür ve bilgi formlarımızı tek bir katalogta bir araya getiriyoruz. Kataloğumuz yakında online olarak yayında olacak.

Sunucu odaları için mikro veri merkezi çözümlerine ilaveten yapısal kablolama, kabin ve aksesuarları (fan, klavye çekmecesi, raf, priz, organizer vb.) dışında ağ anahtarları, ağ geçitleri, ortam izleme ürünleri, yangın algılama, kesintisiz güç kaynağı, sunucular, veri depolama, erişim kontrol ürünleri, güvenlik duvarları ile veri güvenliği yazılımları satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Evet, güvenlik kamerası, NVR satış, kurulum ve satış sonrası servis desteğimiz vardır.

Evet, giriş kontrol, erişim kontrol sistemleri satış, kurulum ve satış sonrası servis desteğimiz vardır.

Acil teknik servis talepleri için hafta sonu dahil çalışmamız mevcuttur.

Size uygun çözümü sunmak ve ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyip uygun çözümü sunmak için keşif ve projelendirme çalışmalarımız mevcuttur.

Yapısal veri kabloları, fiber optik kablolar ve bakır bina içi ve yer altı telefon kabloları kısacası iletişim alanında kullanılabiliecek tüm kablolar stoklarımızda mevcuttur.
Not: Bakır telefon kabloları sipariş üzerine tedarik edilmektedir.

Kurulum ve montajını yaptığımız cihazların verimli ve etkin kullanımı için gereken eğitimleri de vermekteyiz. Bunun haricinde talep olması durumunda VoIP teknolojileri, fiber optik füzyon ve arıza tespit eğitimleri uygulamalı verilmektedir.

tr_TR