Instagram


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/customer/www/akcaba.com/public_html/wp-content/plugins/wiguard-core/widgets/instagram_widget.php on line 53
EFB Cat.6 LSZH Ara Bağlantı Kablosu

EFB ECOLAN Cat.6 LSZH Ara Bağlantı Kabloları

Cat.6 LSZH ara bağlantı kabloları ağ cihazları bağlamak için kullanılırken çevreye daha duyarlı ve güvenli olmalarıyla öne çıkarlar. Aynı zamanda yüksek performans, kolay kurulum, eski kablolarla uyum ve farklı uzunluk seçenekleri ile en çok tercih edilen kablo türleridir. Bu yüzden yüksek hızlı veri aktarımı gerektiren ağ ortamlarında (örneğin, büyük işletmeler, veri merkezleri, video akışı veya bulut hizmetleri gibi) genellikle tercih edilen bir seçenektir.

Yüksek kaliteli yapıları ile performans kaybı olmadan sık kullanıma ve dahası bükülmelere karşı dayanıklıdır. 

Cat.6 ara bağlantı kabloları, daha düşük kategori kablolara (örneğin, Cat5e veya Cat5) sahip cihazlarla da uyumlu olabilir. Bu, eski ve yeni cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilme esnekliği sağlar. Farklı uzunluk seçenekleri mevcuttur, böylece spesifik ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilir ve ağ düzenlemelerinizde daha fazla esneklik sağlayabilirsiniz.

LSZH kablolarda kullanılan malzemeler, daha az çevresel etkiye sahiptir. Halojen içeren kablolarda yangın durumunda yayılan zararlı gazlar, çevreye zarar verebilir. LSZH kablolarda kullanılan malzeme, düşük duman ve sıfır halojen emisyonu sağlayarak çevresel etkileri azaltır ve daha sürdürülebilir bir çözüm sunar.

Bu, kablolardaki yangın riskini azaltır ve ağ ortamındaki güvenliği artırır. Özellikle kapalı veya yoğun kullanılan alanlarda, LSZH kablolara sahip olmak, yangın durumunda duman kontrol altında tutulur ve tahliye yolunu engellenmez.

Bu kablolar, ofisler, evler, veri merkezleri ve ağ altyapılarında geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Yüksek performans, dayanıklılık ve kolay kurulum gibi özellikleri, güvenilir bir bağlantı sağlamak için önemli avantajlar sunar.

Renk Seçeneklerimiz Mevcuttur

tr_TR