Instagram

Telefonunuzu seçin, iş iletişiminizin kurallarını siz belirleyin!

Alcatel-Lucent ile kuralları belirleyin!

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber telekomünikasyonun erken dönemlerinden itibaren yaygın olarak kullanılan, -kırsalda ve teknolojik altyapının tam olarak gelişmediği yerlerde halen kullanılmaya devam eden- analog telefonlar yerlerini artık dijital ve IP telefonlara bırakmaya başladılar.

Dijital telefonlar sesi dijital sinyallere dönüştürerek ilettiği için daha yüksek ses kalitesi sağlarken veri iletimini de destekleyebilirler. DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) telefonlar, kablosuz dijital telefon teknolojisinin bir örneğidir. Bu teknoloji, evlerde veya ofislerde kablosuz telefonlar için kullanılır. DECT telefonları, genellikle daha uzun menzil ve daha iyi ses kalitesi sunabilir. IP telefonlar ise İnternet Protokolü (IP) tabanlı ağlar aracılığıyla ses ve veri iletişimini sağlar. Bu tür telefonlar, VoIP (Voice over IP) teknolojisiyle çalışarak geleneksel telefon hatlarına ihtiyaç duymadan iletişim kurmanıza olanak tanır. Her bir teknolojinin kendi içinde avantajları ve dezavantajları mevcutsa da ilerleyen teknoloji ile beraber daha fazla ek özellik getiren dijital ve IP telefonlar günümüzde ihtiyaçlarınızı daha fazla karşılayabilirler.

Günümüzde düzgün ve sorunsuz ilerleyecek bir iş iletişimi için telefonlar olmazsa olmaz iletişim cihazlarıdır. Şirketler büyüdükçe iletişim ihtiyacı artar ve yeni özelliklere gerek duyarlar. Analog telefonlardan ziyade bu ihtiyaçları dijital ve IP telefonlar aracılığıyla giderebiliriz.

Alcatel-Lucent gibi telekomünikasyon şirketlerinin gelişmiş ses kalitesi, geniş ekran ve menü, çağrı bekletme gibi özelliklere sahip dijital telefonları KOBİ’lerin gereksinimlerini karşılarken; internet tabanlı IP telefonlar mobil uygulamalar ve akıllı telefon entegrasyonu dahil olmak üzere sağladığı avantajlarla kurumsal firmalar için ideal çözümler sunar.

Belli başlı Alcatel-Lucent telefonları dijital, masaüstü, DECT, IP ve hibrit modeller olarak aşağıda listeledik ve öne çıkan özelliklerini açıklamaya çalıştık. Telefonunuzu seçin, iletişiminizin kurallarını belirleyin!

ALE 8232 DECT Handset

ALE 8232 DECT telefon, gelişen iş ortamlarında mobilite ihtiyaçlarını karşılayan, kullanımı kolay, uygun maliyetli ve güvenilir sesli iletişim sunar. 8232 DECT telefon, çoğu iş ortamının temel kişisel mobilite ihtiyaçları için kullanışlı ve pratik bir çözüm sunar. Basit ve verimli sesli iletişim, gelişmiş kullanılabilirlik ve mevcut Alcatel-Lucent DECT baz istasyonlarıyla uyumluluk sağlar. 8232 DECT Telefon ayrıca, Alcatel-Lucent sabit masa telefonlarının desteklediği tüm ALE iletişim sunucularına katma değerli ses hizmetleri (ada göre çevirme ve çok hatlı yönetim gibi) sağlar.

Alcatel-Lucent 8232

ALE 8212 DECT Handset

Kaliteli iletişim için kompakt ve uygun fiyatlı DECT Telefon

Müşteri hizmetlerini iyileştirin: Hafif ve kompakt telefon her zaman yanlarında olduğu için çalışanların erişimini kolaylaştırır.

Müşterilerinize mükemmel iletişim kalitesi sunun: eller serbest modunda da kullanılabilen mükemmel ses kalitesi, önemli konuşmalar sırasında netlik sağlar.

Müşteri çağrılarını hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlayın: 3 bağlamsal tuş, 4 yönlü navigasyon ile arkadan aydınlatmalı renkli ekran tuşlar ve yerel dizine anında erişim sağlayın.

ALE 8212

ALE 8008 Giriş Seviyesi Masaüstü Telefon

Popüler premium masa telefonu hattı üzerine inşa edilen yeni Çevre Dostu ALE 8008 masa telefonu verimli bir IP telefondur. Bu giriş seviyesi telefon, Alcatel-Lucent Enterprise Communications sunucuları tarafından sağlanan gelişmiş, kullanıcı dostu telefon özelliklerine sahip modern bir işletme sınıfı tasarım sunar. Üç satır ekranı-uygulama, programlanabilir ve navigasyon tuşları ile birleştirildiğinde, gelişmiş çalışan verimliliği için rehbere hızlı erişim ile olağanüstü kullanıcı dostudur.

Özellikler

 • Geniş bant cihaz
 • Gelişmiş telefon özellikleri
 • 6 programlanabilir tuş
 • 4 yönlü navigasyon
 • Işıklı tuşlar ve bildirimler (Gelen arama, mesaj, ses kontrolü, programlanabilir tuşlar)
 • 128×64 Siyah/beyaz grafik ekran
 • Düşük güç tüketimi için 1. Sınıf PoE 

 Faydaları

 • Ürün hattını zenginleştiren modern tasarım
 • IP telefon ihtiyaçların karşılayan gerekli ve tamamlayıcı mükemmel özellikler
 • Eksiksiz bir PBX özellik setine sahip, uygun fiyatlı bir masaüstü telefon
 • Kompact bir formatta üstün kalite sunan modern, sezgisel tasarım
 • Düşük güç tüketimi sayesinde çevre dostu

ALE 8038 Premium Deskphone

Bu Premium Masa Telefonları, eller serbest olarak veya konforlu ahizeyi kullanarak olağanüstü geniş bant ses kalitesiyle zengin bir IP iletişim deneyimi ve harika bir konuşma konforu sunar. Bu yenilikçi tasarım seti, ayarlanabilir ayak standı, alfabetik klavye, arkadan aydınlatmalı ekran, özel fonksiyon tuşları, kullanıcı dostu navigatör gibi ergonomik geliştirmelerin yanı sıra kapsamlı bir aksesuar seti gibi çeşitli ürünlerle birlikte gelir.

ALE 4028 IP Touch (EOL)

ALE profesyonel serisinin bir parçası olan bu Ip telefonlar, entegre Ip bağlantısıyla tüm telefon özelliklerini veri ve sesin tümleşik gücü ile sunar.

IP touch, web tabanlı iş uygulamalarını destekleme yeteneğinin yanı sıra size optimize edilmiş tasarım; yüksek çözünürlüklü, ayarlanabilir renkli veya gri tonlamalı ekranlar; üstün dinleme kalitesi ve zil sesleri; ayrıca Bluetooth® kablosu teknolojisinin özgürlüğü ve bağlanabilirliğini sunar.

Özel Asistanınız

 1. Ses, e-posta ve faks dahil tüm mesajlar için tek bir multimedya posta kutusu sağlayın.
 2. Çağrı kaydı sayesinde cevapsız VIP çağrıları asla kaçırmayın.
 3. Evrensel dizin hizmetine kolayca erişin.
 4. Arayanın size ulaşmaya çalışırken hüsrana uğramasını önlemek için “beni bul, beni takip et” olanağı sunun.
 5. Önemli müşterilerle görüşürken acil olmayan aramalarla uğraşmayın.
 6. Telefonda geçirilen süreyi kaydedin ve müşteri, dosya veya saatlik faturalandırma bazında periyodik bir zaman raporu oluşturun.
 7.  Ve bir dizi başka özellik için bizimle iletişime geçin.

ALE 4018 IP Touch (EOL)

Anlık İş İletişimi

IP dokunmatik telefonlar her zaman açık olup, ihtiyaç duyduğunuz her an en iyi iletişim hizmetini sunmaya ve diğer cihazlara ve uygulamalara gerçek zamanlı olarak bağlanmaya hazırdır.

Hızlıdırlar, kullanımı kolay özellik ve etkileşimli yazılım tuşları ile tüm iş iletişimleriniz için ideal odak noktasıdırlar.

Çağrı Merkezi Temsilciniz

Aşağıdakiler dahil olmak üzere iletişim merkezi temsilcilerinin kişisel verimliliğini artırmak için gelişmiş ve sezgisel yetenekler:

 1. Grupta oturum açma/kapatma ve parola yönetimi
 2. Temsilci durumu (görevde/kapalı, duraklama, tamamlama)
 3. Grup izleme
 4. Kuyruk bilgi ekranı
 5. Doygunluk göstergesi

ALE Deskphones Temel Ürün Yelpazesi

ALE 20h / 30h Hybrid Digital/IP Deskphone

ALE DeskPhones Essential serisi, Alcatel-Lucent Enterprise ile zengin bir iletişim deneyimi sağlayan çözümler sunmaktadır. Üç model – ALE-20, ALE-20h ve ALE-30h – kompakt bir tasarıma ve sezgisel navigasyona sahiptir. (Stoklarımızda ALE20h ve ALE30h bulunmaktadır.)

Bu zengin özellikli modeller en iyi fiyat-performans oranı sunar. Ahize veya eller serbest modunda geniş bant ses kalitesinin keyfini çıkarın. USB-A ve USB-C bağlantı noktaları bir kulaklığı rahatça bağlamanızı sağlamakatadır.

Büyük bir ekran, yazılım tuşları ve dört yönlü navigasyon ile Essential DeskPhones kullanıcı deneyimini basitleştirir. İş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle isteğe bağlı alfabetik klavyeyi kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurun.

ALE-20h ve ALE-30h, hibrit dijital ve IP bağlantısı sunar ve ihtiyaçlarınız gelişirken mevcut altyapınızdan yararlanmanıza olanak tanır. Yatırımınızı korurken dijitalden IP’ye sorunsuz bir geçiş yapın. Essential serisini, şirket içi PBX’ten Alcatel-Lucent Enterprise sunucularında bulut dağıtımına kadar her türlü iş ortamında güvenli bir şekilde dağıtın.

ALE-20h ve ALE-30h modellerinde, otomatik algılama moduna sahip bir RJ-45 IP ve dijital bağlantı noktası entegredir.

ALE Masaüstü: Kurumsal Ürün Yelpazesi

ALE-300 Dual Gigabit Ethernet IP Deskphone With Corded Handset

Süper geniş bantlı ses, kaliteli konuşmalar için mükemmel bas ve tiz sunar. Silindirik ses çubuğu, bir toplantı odasında veya ev ofisinde grup görüşmesi için 3D ses sağlar. Entegre üç mikrofon, konuşmalarınızın kalitesini korumak için çevredeki gürültüyü azaltırken sesi yakalar.

Metal çerçeve, ayarlanabilir metal ayak ve renkli tekstil kaplı ses çubuğu içeren şık, kompakt tasarımla iş gününüzü daha parlak ve daha cesur hale getirin. Aramaları daha iyi yönetmek için alfabetik klavye, tuş modülü ve kablosuz ahize ekleyin. USB ve Bluetooth® kullanarak kulaklıkları, bilgisayarı ve akıllı telefonu eşleştirin ve tüm konuşmalarınız için mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarın.

tr_TR