`

LogoAkçaba Communications
 
Anasayfa
Haberler
Akçaba Hakkında
Ürünlerimiz
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
İletişim
Çözüm Ortaklarımız
 

 

 
 
 
akcaba_11.jpg
 

Akçaba Communications'a iki ödül birden!

Alcatel- Lucent şirketinin Türkiye- Azerbaycan dağıtıcısı İTS İletişim Teknolojileri Satış ve Dağıtım Kanalı şirketi tarafından yapılan 'İTS 2009 İş Ortakları Ödülleri', 12 kategoride, 19 şirkete dağıtıldı.

18 Aralık'ta gerçekleştirilen ödül törenine İTS İletişim Teknolojileri Satış ve Dağıtım Kanalı Şirketi Genel Müdürü Emre Önder, Alcatel-Lucent Kurumsal Pazar Ülke Direktörü Youb Saim ile İTS iş ortaklarından oluşan 150'nin üzerinde şirket yetkilisi katıldı.

Ödül törenindeki konuşmasında küresel kriz nedeniyle, dünya genelinde birçok şirket küçülme yaşarken, İTS'nin cirosunun, bu yıl yüzde 20 arttığını ifade eden İTS Genel Müdürü Emre Önder, bunun nedeninin, şirketlere zaman ve mekandan bağımsız olarak sağladıkları, ileri teknolojideki ses ve görüntü altyapısı olduğunu söyledi.

Krizle birlikte, tüm şirketlerin maliyetlerini yeniden gözden geçirdiğine işaret eden Emre Önder, "Bu yıl, özellikle birçok şehir veya ülkede ofisleri bulunan şirketler; zaman ve paradan tasarruf etmek için ses ve video konferans ürünlerine yoğun talep gösterdi.
2010 yılında şirketler ileri iletişim teknolojisi altyapı yatırımlarını arttırarak sürdürecektir" dedi.

Konuşmasında, 2010 yılına ilişkin yeni projeler, yeni iş ortaklıkları, yeni ürün gamı ve teknik özellikleri hakkında bilgi veren Emre Önder, İTS'nin, son teknolojiye sahip olan ürün gamı ve doğru satış kanalı ile 2010 yılında, 2009'a oranla, çok daha başarılı bir yıl geçireceğini kaydetti.

Ödül töreninde 'En İyi Teknik İş Ortağı' ve 'En İyi Çağrı Merkezi Projesi'  kategorilerinde ödüle layık görülen Akçaba Communications adına şirket direktörü Faize Akçaba da bir konuşma yaptı.

'Bu ödüllere layık görülmemizde en büyük etken genç, özverili ve bilgiye meraklı bir kadroya sahip oluşumuzdur. Teknik arkadaşlarımız bir problemle karşılaştıklarında veya sıradışı bir müşteri talebi geldiğinde, tatminkar bir sonuç elde edene kadar çalışmaktadırlar.'

Kurumsal TDM/IP Santral, Çağrı Merkezi ve Ses Kayıt Sistemleri gibi çözümler sunan Akçaba Communications, 2006 yılından beri Alcatel-Lucent yetkili iş ortağıdır.

Geçtiğimiz yıl içinde Digitech İletişim Ltd. için hayata geçirilen çağrı merkezi çözümüyle, törende 'En İyi Çağrı Merkezi Projesi' kategorisinde ödül almıştır. 8 call agent ve 1 süpervizörden oluşan sistemde, istatistik raporlama yanında, tüm çağrılar kayıt altına alınıyor.

Digitech İletişim Bilgi İşlem Sorumlusu Serkan Alicik "Günlük rapor alınarak hem Call-Center personelinin performansı görüldü, hem de bize ulaşamayanlara geri dönüş yapılarak müşteri memnuniyeti sağlandı. Günlük çağrı trafiği takip edilebildi. Ses kayıt cihazı sayesinde müşterilere daha kolay ve kesin çözüm üretilebilmiştir."

Şirket Direktörü Akçaba, teknik ekibin eğitimine her zaman öncelik verildiğini, önümüzdeki yıl içinde de yine Avrupa Birliği Komisyonundan alınan bir hibeden faydalanarak beş yeni uzmanlık sertifikası daha alınacağını da sözlerine ekledi.

 
Anasayfa | Haberler | Akçaba Hakkında | Ürünlerimiz | Hizmetlerimiz | Referanslarımız | İletişim | Çözüm Ortaklarımız
Site byYeşilada Logo